ПАТ «Укрнафта» вивчає норвезькі clean tech технології для модернізації систем підготовки нафти в Україні. Про це компанія повідомляє на своєму сайті.
Як зазначається у повідомленні, наразі компанія працює над реконструкцією системи підготовки нафти й пластової води на базі одного з регіональних бізнес-підрозділів.
У межах цього проєкту «Укрнафта» співпрацює з компанією Ennox Technology & Partners — норвезьким лідером у галузі clean tech, що розробляє інноваційні очисні установки.
Це обладнання, зазначають в «Укрнафті», працює ефективніше за більшість ринкових аналогів, забезпечує зниження впливу на довкілля, а також покращує якість підготовки пластової води, необхідної для підтримання пластового тиску у свердловинах.
Фахівці напряму upstream «Укрнафти» відвідали виробничі потужності норвезької держкомпанії, де проходили тести новітніх систем від Ennox. Інженери й представники лабораторій продемонстрували сталі технологічні рішення, які можуть бути впроваджені в українську видобувну інфраструктуру.
У компанії зазначають, що такі візити дозволяють з перших рук оцінити технологічний потенціал clean tech-інструментів.
Нагадаємо, «Укрнафта» впроваджує ERP-систему для повної цифровізації бізнесу, а також використовує ШІ для обробки геоданих і оптимізації видобутку.
Коментарі
Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі
Увійти