У початок

УГВ запустило нову свердловину дебетом 250 тис. куб. м газу на добу

АТ «Укргазвидобування» (УГВ) запустило нову високодебітну свердловину, яка дає 250 тис. куб. м газу на добу. Про це група «Нафтогаз» повідомляє на своєму телеграм-каналі.  

«У перші дні нового року «Укргазвидобування» ввело в експлуатацію розвідувальну свердловину. Це вже 10 свердловина на цьому родовищі, яка показує високий результат», – йдеться у повідомленні.

Місце для закладання нової свердловини визначили на основі проведених раніше 3D-сейсморозвідувальних досліджень. Свердловина має проєктну глибину 3 950 м, буріння проведене фахівцями БУ «Укрбургаз».

Як зазначають у компанії, фахівці УГВ продовжують вивчати можливості родовища, тож застосовуючи нові технології й інженерні рішення, компанія нарощує видобуток.

«На цьому родовищі ми маємо хороші дані 3D-сейсмічних досліджень, які дають змогу визначати оптимальні точки для буріння. 10 розвідувальних свердловин доповнили картину геологічної інформації, і вже цього року ми плануємо розпочати експлуатаційне буріння», – каже Олег Толмачов, т.в.о. генерального директора «Укргазвидобування».

За підсумками 2023 року «Укргазвидобування» збільшило добовий дебіт на 11% і досягнуло найбільшого добового дебіту з квітня 2019 року.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти