У початок

У Запоріжжі дрон знищив станцію WOG (фото)

21 червня після удару безпілотника була повністю зруйнована заправна станція WOG у місті Запоріжжя. Про це повідомив голова Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров.

З його слів, попередньо було поранено одну людину.

Нагадаємо, російські війська продовжують завдавати ударів по автозаправній інфраструктурі в прифронтових регіонах. 9 червня в Запоріжжі після ураження виникла пожежа на АЗК Parallel.

17 червня росіяни знищили АЗС у Тростянці на Сумщині. Раніше у Харківській області внаслідок російських атак нещодавно було пошкоджено одночасно щонайменше шість автозаправних станцій.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти