У початок

У Румунії стався вибух на найбільшому НПЗ країни (відео)

Поблизу румунського міста Констанца стався вибух на найбільшому в країні нафтопереробному заводі «Петромідія», повідомляє місцеве видання Ziuaconstanta.

За попередньою інформацією ДНС, стався вибух із подальшим займанням.

«Активовано так званий червоний план інтервенції. На місце події було відправлено дев'ять спеціальних пожежних машин: дві з району Кульрас, дві з Яломиці, одну з Тулчі й чотири з Бухареста», — повідомляє видання.

Над заводом здіймається густий дим.

«Сьогодні сталася пожежа на об’єкті легкого гідрокрекінгу (МГК) після завершення спеціальних ремонтних робіт. Співробітники підприємства негайно повідомили про подію внутрішню аварійну службу й диспетчера НПЗ, які, у свою чергу, повідомили владу відповідно до чинного порядку.

Постраждалих немає, усіх працівників підприємства, а також з інших цехів НПЗ евакуйовано. 

До прибуття спецтехніки МНС першими втручалися вогнеборці Петромідійського нафтопереробного заводу, яким вдалося обмежити наслідки. Спільно з владою ми докладаємо всіх зусиль, щоб загасити пожежу й виправити ситуацію», – прокоментували представники Rompetrol, якій належить НПЗ.

Нагадаємо, в липні 2021 року в результаті ще одного вибуху в Петромідії, після якого сталася пожежа, одна людина загинула і п'ятеро отримали поранення.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти