У початок

У червні в Румунію відновилися надходження ДП з Індії й Саудівської Аравії

У червні обсяги перевалки імпортного дизпального й газойлю в портах Румунії склали 333 тис. т, свідчать дані Консалтингової групи «А-95». Порівняно з травнем, надходження дистилятів на румунські термінали скоротилися на 22%, водночас це на 34% більше, ніж у червні минулого року.

Констанца була єдиним терміналом, куди в червні надходили морські вантажі з дизпальним і газойлем. У Петромідію танкери з пальним не заходили. У червні НПЗ компанії Rompetrol, якій належить паливний термінал у Петромідії, працював на повну потужність. Тому компанія не мала потреби в імпортних закупівлях пального.

Найбільшою країною-постачальником дизельного пального в Румунію в червні була Саудівська Аравія. Постачання з цього напрямку відновилися після тримісячної перерви. Минулого місяця із саудівського королівства прибуло 205 тис. т дизельного пального.

Другим за обсягами постачальником була Греція. Минулого місяця з терміналу Motor Oil у Коринфі до Констанци прибули два танкери, які привезли 74 тис. т дизельного пального. Пальне виробництва Hellenic Petroleum минулого місяця до Румунії не надходило морським шляхом.

У червні відновилися постачання дизпального з Індії. Партія обсягом 47 тис. т надійшла до Констанци на початку минулого місяця. Дані маршруту свідчать, що судно, яке доставило паливо до Румунії, проходило Суецький канал.

Із Румунії в Україну в червні надходило дизельне пальне виробництва семи країн. Найбільші обсяги – 37,9 тис. т – припали на грецький продукт. Обсяги постачань пального турецького виробництва з Румунії становили 37,7 тис. т. Решту постачань склав продукт таких виробництв:  ізраїльського – 31,4 тис. т; італійського – 23,3 тис. т; індійського – 8,8 тис. т; румунського – 5,7 тис. т; саудівського – 1,7 тис. т.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти