У початок

Паливні продажі в мережі «Овіс» виросли на третину

Також є російською мовою

З січня по грудень 2021 року в мережі АЗС «Овіс» спостерігається стійка тенденція збільшення паливних продажів – за підсумком 11 місяців продажі збільшилися на 30%. Про це enkorr повідомив директор мережі Руслан Смирнов.

«Навіть з урахуванням скорочення кількості станцій була динаміка збільшення, що спостерігається досі. Аналіз продажів свідчить, що ми додаємо близько 3-5% щомісяця, а з січня, за попередніми підрахунками, додали щонайменше 30%. На наступний рік прогнозувати не можу через енергетичну кризу, але думаю, що клієнти від нас нікуди не подінуться», – каже Руслан Смирнов.

Про плани на 2022 р. в компанії говорять стримано. Зазначають, що заплановано розширення кількості пристанційних магазинів. «На цю мить магазинами у нас забезпечено 50% станцій, і ми збираємося додати ще 50%, тобто оснастити у 2022 р. усі АЗС мережі магазинами супутніх товарів», – пояснює Р.Смирнов.

Як раніше повідомляв enkorr, мережа АЗС «Овіс» днями відкрила нову автозаправну станцію на вул. Свистуна, 7-А в Індустріальному районі Харкова, на якій доступні бензини А-92, А-95, ДП й LPG. Також на АЗС можна придбати каву й автотовари.

«Ця нова АЗС – насправді добре забута стара, ми колись її орендували, потім пішли з того району міста, нас змінила компанія BVS («Надія»), а тепер ми знову змінили «Надежду», – пояснює в коментарі enkorr директор мережі «Овіс». – Але якщо раніше це була винятково газова заправка, ми додали бензиновий модуль, і там тепер продається 4 продукти: «двійка», «п'ятий», звичайний дизель і газ».

Руслан Смирнов також сказав, що магазину там наразі немає, і на цій АЗС, крім пального, можна придбати лише супутні автотовари.

«Щоб обладнати на ній повноцінний магазин, там потрібно робити повну реконструкцію, – пояснив він. – Але проблема в тому, що ця АЗС – орендована, а, як показала практика, орендовані АЗС реконструювати дуже нецікаво – їх потім одразу продають».

У мережі «Овіс» також зазначили, що у 2021 р. на АЗС, розташованій на вул. Чкалова, 2-В у Харкові, було збудовано супермаркет Spar. «Ми практично запустили перший Spar на території заправки, і тепер там здійснюється і відпуск продуктів Spar, є зона харчування – працює повноцінне кафе, і йде відпуск газу», – сказали в компанії.

А ось нові АЗС мережа «Овіс» цього року не будувала. «Навпаки, у мережі скоротилася їхня кількість, 2 станції у нас забрали: одну – у Чутовому, другу – в Харкові на проспекті Перемоги. Ми їх орендували у «Татнафти», і їх купила «БРСМ» – їхня ціна здалася орендодавцеві вигіднішою».

Довідка enkorr

Мережу АЗС «Овіс» було засновано 2003 року, й нині вона налічує 52 станції, що працюють у Харкові й Харківській області. Понад 10 років компанія – офіційний імпортер пального ORLEN і ексклюзивний представник литовського виробника Orlen Lietuva.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти