У початок

СВГ на аукціонах малих виробників здешевшав

Також є російською мовою

Ціни на скраплений газ 6 грудня на торгах Geo Alliance і Regal Petroleum становили 30 040 – 30 060 грн/т. Про це enkorr повідомили учасники ринку.

Зокрема, компанія Geo Alliance продала ресурс за 30 060 грн/т, що на 1 140 грн/т нижче за ціну минулих торгів, які відбулися 1 грудня. Regal Petroleum реалізував СВГ за 30 040 (-60 грн/т порівняно з ціною минулих торгів від 2 грудня).

Як повідомляв enkorr, «Укргазвидобування» на аукціоні 2 грудня продало 1 292 т скрапленого газу за середньозваженою ціною 30 360 грн/т (-860 грн/т до торгів 30 листопада).

Як раніше писав у своїй статті «LPG знижує темп» аналітик Консалтингової групи «А-95» Артем Куюн, вартість скрапленого газу в листопаді 2021 р. досягла пікових значень за всю історію спостережень, при цьому до кінця року чинників, що штовхають ціну вниз, накопичилося достатньо, і в грудні, можливо, станеться довгоочікуване цінове послаблення.

Довідка enkorr

Regal Petroleum працює в Україні з 1999 р.. Компанія стала другим після ПГНК приватним виробником СВГ в Україні й першим виробником скрапленого газу стандарту ПБА. Regal Petroleum проводить регулярні (раз на 2–4 дні) аукціони з продажу ПБА, на які виставляє по 60–80 т ресурсу. Налив ПБА проводиться із замірно-сепараційної установки Мехедовсько-Голотовщинського газоконденсатного родовища у с. Яхники (Лохвицький район, Полтавська обл.).

«Природні ресурси» (Geo Alliance) розпочали виробництво СПБТ на своєму підприємстві у с. Луценки Лохвицького району Полтавської області у листопаді 2016 р. і є найбільшим приватним виробником СВГ. У 2020 році компанія виробила 19 тис. т скрапленого газу.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти