У початок

Іспанський імпорт СПГ і перезавантаження скорочуються в жовтні

За даними оператора СПГ-терміналу Enagas, імпорт і перевантаження скрапленого природного газу в Іспанію впали в жовтні порівняно з тим же місяцем торік, повідомляє LNG Prime.

Імпорт СПГ у жовтні скоротився на 8% – до приблизно 21,8 ТВт•год – і становив 67,6% від загального обсягу імпорту газу. У вересні імпорт СПГ досяг близько 19,2 ТВт•год.

Включно з трубопровідним імпортом з Алжиру, Франції й Португалії імпорт газу в Іспанію досяг приблизно 33,8 ТВт•год минулого місяця, що менше порівняно з приблизно 36,9 ТВт•год у жовтні минулого року, повідомляє Enagas у своєму щомісячному звіті.

Крім того, національний попит на газ у жовтні впав на 10,6% в річному обчисленні – до приблизно 25 ТВт•год.

Зі слів оператора СПГ-терміналу, попит на виробництво електроенергії знизився на 42% в річному обчисленні – до приблизно 8,3 ТВт•год минулого місяця, тоді як звичайний попит зріс на 22,3% – до 16,7 ТВт•год.

Раніше компанія заявляла, що в серпні цього року вперше в історії Іспанії вдалося заповнити свої підземні сховища на 100%.

Зі слів представника Enagas, сховища також було заповнено в жовтні.

Enagas керує великою мережею газопроводів і має чотири заводи з імпорту СПГ у Барселоні, Уельві, Картахені й Хіхоні.

Вона також володіє 50% регазифікаційного заводу BBG у Більбао й 72,5% – заводу Sagunto, тоді як Reganosa управляє заводом Mugardos.

У серпні іспанська енергетична група Endesa доставила перший комерційний вантаж на СПГ-термінал El Musel у Хіхоні.

Enagas уклала контракт на логістичні послуги з Endesa в липні, а також нещодавно завершила продаж 25-відсоткової частки СПГ-терміналу El Musel компанії Reganosa.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти