У початок

Shell відновлює роботу своєї АЗС поблизу Великої Димерки (фото)

Компанія Shell в Україні відновила роботу своєї АЗС поблизу селища Великої Димерки на автошляху М01, що сполучає Київ і Чернігів. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Як зазначається, будівлю цієї станції було знищено у березні 2022 року під час боїв за Київщину. Після відновлення, як кажуть у компанії, АЗС стала ще більш функціональною й знову готова вітати водіїв авто й подорожніх.

«На оновленій АЗС є все необхідне для комфортної поїздки. Зокрема водії можуть заправити авто високоякісним пальним: бензином А-95, дизельним пальним, газом, а також скористатися преміальною лінійкою Shell – V-Power 95, V-Power Racing 100 й V-Power Diesel. Для водіїв електромобілів на АЗС працює зарядна станція від Yasno E-mobility, яка має потужність АС 22 кВт і оснащена роз’ємом Type-2», — йдеться у повідомленні.

У компанії наголосили, що для Shell важливо не тільки надавати високоякісні послуги і продукти, але й бути інклюзивною компанією. Відтак оновлення АЗС поблизу Великої Димерки відбувалось з урахуванням потреб маломобільних груп населення. З турботою про довкілля команда Shell також встановила систему економічного освітлення території і приміщень АЗС.

«Я дуже радий бачити нову багатофункціональну АЗС на тому місці, де її було зруйновано. Команда Shell в Україні зробила все можливе, щоб відбудувати й відкрити АЗС для наших клієнтів у якомога стисліші терміни. Радіємо, що наші клієнти можуть знову завітати до нас у Великій Димерці», – зауважив Петер Керекдярто, генеральний директор Shell в Україні.

«На АЗС Shell поблизу Великої Димерки водії й подорожні також мають змогу відпочити й зарядитися смачною їжею і напоями в м’якій посадковій зоні Shell Café. На місці працює і просторий магазин, в якому можна придбати все необхідне для автомобіля і поїздки», — додали у прес-службі Shell.

Довідка enkorr

Shell Mobility увійшла на український ринок 2007 року й входить до кластеру Центральної й Східної Європи Shell Mobility. Нині в компанії працює близько 1 600 чоловік. Мережа АЗС Shell нараховує 131 станцію у 20 областях України, пропонуючи клієнтам високоякісні нафтопродукти, включно з пальним Shell V-Power, дизельним пальним і скрапленим вуглеводневим газом (СВГ), а також широкий асортимент супутніх товарів, свіжу їжу й напої.

Щоб відповідати потребам українських власників електромобілів, кількість яких постійно збільшується, на понад 14% мережі Shell установлено електрозарядні модулі.

Shell – глобальна група енергетичних і нафтохімічних компаній, яка діє в понад 70 країнах, а загальний штат становить 93 тис. працівників. Компанія Shell, яка має більш ніж сторічний досвід у виробництві пального, нині використовує найсучасніші технології та інновації для забезпечення сталого майбутнього. Компанія також інвестує в розвиток енергетики (зокрема низьковуглецевої, а також у вітрову й сонячну) і нові види пального для транспорту (серед них – удосконалене біопальне й водень).

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти