У початок

Shell призупинив будівництво біопаливного заводу в Нідерландах

Shell Plc тимчасово призупинила будівництво заводу з виробництва біопалива у Нідерландах, щоб знайти способи скоротити вартість проєкту, пише Bloomberg.

«Тимчасове призупинення будівництва на місці зараз дозволить нам оцінити найбільш комерційний шлях вперед для проєкту», — сказав Уїберт Віджевено, директор Shell з відновлюваних джерел енергії та енергетичних рішень.

Завод, який будується на енергетичному й хімічному комплексі Shell у Роттердамі, перероблятиме 820 тис. тонн екологічного авіаційного й відновлюваного дизельного пального на рік. Згідно із заявою, тимчасове скорочення активності на майданчику допоможе компанії «контролювати витрати й оптимізувати послідовність проєктів». 5 липня компанія надасть вказівки щодо того, чи призведе цей крок до знецінення.

Shell залишається відданою досягненню чистого нульового рівня викидів до 2050 року, використовуючи акціонерний капітал «зважено і дисципліновано, забезпечуючи більшу цінність з меншими викидами», – сказав Віджевено.

З моменту вступу на посаду в січні минулого року головний виконавчий директор Shell Ваель Саван пообіцяв бути «нещадним» у покращенні ефективності компанії й збільшенні доходів інвесторів. Цей процес включав ліквідацію робочих місць, продаж активів і зміну темпів, з якими компанія прагне скоротити викиди вуглецю.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти