У початок

Ще три АЗК ОККО обладнали зарядними станціями для електромобілів

У квітні у Львівській області запрацювали одразу 6 нових чарджерів на трьох АЗК ОККО: у м. Сколе по вул. Героїв Макiвки, 10, в с. Гамаліївка по вул. Київській, 2 та у м. Броди на вул. Березовій, 1-А. Про це enkorr повідомили у прес-службі мережі.

«Встановили +6 швидкісних зарядних станцій для електромобілів», – йдеться у повідомленні.

Як зазначають у компанії, чарджери можна використовувати як для звичайної, 22 кВт, так і швидкісної зарядки. Кожна станція має по три порти, тобто на одному комплексі можуть одночасно заряджатися 6 електрокарів.

«Основним стримуючим чинником у подорожах на електромобілі є відстань, яку авто може проїхати. Ми хочемо об’єднати великі міста, тому інвестуємо в розвиток інфраструктури електрозарядок на основних трасах країни. Протягом 2023 року плануємо встановити в мережі ще 27 чарджерів, більшість із яких буде швидкісними», – каже маркетинг-директор ОККО Василь Дмитрів.

Зазначимо, що раніше в квітні, в мережі ОККО встановили зарядний пристрій на АЗК в Одесі, в березні запрацювали 2 станції в Києві та у Фастівському районі. Знайти адреси зарядних станцій можна на сайті ОККО або у мобільному додатку ТОКА. Щоб скористатись послугою, необхідно завантажити мобільний додаток ТОКА або оплатити послугу через термінали самообслуговування EasyPay, які розташовано на АЗК. Також цей додаток інтегровано в програму лояльності Fishkа

Нагадаємо, що інфраструктуру для електромобілів, компанія облаштовує вже понад 10 років. На сьогодні у мережі ОККО працює 60 зарядних пристроїв для електромобілів.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти