У початок

«роснєфть» з Indian Oil Corporation домовилися про збільшення постачання нафти в Індію

російська нафтова компанія «роснєфть» і найбільша індійська корпорація Indian Oil уклали угоду про збільшення постачання нафти до Індії й диверсифікації її сортів. Угоду було підписано під час робочої поїздки головного виконавчого директора «роснєфті» ігоря сєчіна до Індії.

Під час візиту до Індії ігор сєчін зустрівся з представниками державних відомств країни, а також з керівниками низки найбільших нафтогазових компаній, зокрема з головою Indian Oil Corporation Шрікантом Мадхавом Вайдьєю. Церемонія підписання угоди між «роснєфтью» й Indian Oil Corporation відбулася у присутності міністра нафти та природного газу Індії Хардіпа Сінгха Пурі.

З повідомлення «роснєфті» випливає, що російська й індійська сторони також обговорили питання розширення комплексного співробітництва в енергетичній галузі між «роснєфтью» й індійськими компаніями на всьому технологічному ланцюжку і можливості здійснення взаєморозрахунків у національних валютах.

Сторони також відзначили значне зростання товарообігу між росією й Індією. За даними індійського Міністерства торгівлі та промисловості, росія вперше в історії увійшла до п'ятірки найбільших торгових партнерів Індії. Обсяг торгівлі між країнами за підсумками 2022 року становив $38,4 млрд.

Учора, 28 березня, віце-прем'єр рф алєксандр новак повідомив, що постачання російської нафти в Індію за результатами минулого року зросло у 22 рази. З його слів, продаж енергоресурсів у 2022-му забезпечив 42% бюджетних надходжень. За даними Міжнародного енергетичного агентства (МЕА), 2022 року Індія у 16 разів збільшила імпорт нафти з росії порівняно з періодом до 24 лютого. Таким чином, країна потіснила Європу як головного покупця нафти з росії, що постачається морським шляхом. На російську нафту припадає близько третини всього нафтового імпорту Індії.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти