У початок

Постачання нафти в Словаччину «дружбою» відновилося

Словаччина очікує на постачання палива нафтопроводом «дружба» до вечора середи. Про це повідомив трубопровідний оператор Transpetrol.

«За нашими даними, після усунення технічних причин на нафтопроводі «дружба» на ділянці за межами Словаччини було відновлено перекачування нафти у напрямку до нас, надходження нафти до Словаччини очікується сьогодні ввечері», — наводить місцеве видання Dennk N заяву компанії.

Нагадаємо, увечері 11 березня Transpetrol повідомив про зупинення приймання нафти «дружбою». Компанія уточнила, що це сталося «з технічних причин за межами республіки».

У той же день міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто повідомив, що постачання російської нафти до Угорщини зупинено через удар безпілотника ЗСУ по вимірювальній станції «дружби».

Пізніше генеральний штаб ЗСУ офіційно визнав, що нафтопровід був метою атаки безпілотниками. Цього ж дня Петер Сійярто повідомив про поновлення постачання палива.

 

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти