Упродовж трьох кварталів 2024 року в Україні зареєстрували 53 тис. нових легкових автомобілів, що на 21% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Про це повідомляє асоціація «Укравтопром».
Зазначається, що найпопулярнішим на ринку нових легковиків став кросовер Renault Duster, продажі якого у річному вимірюванні збільшились майже на чверть. Також у трійці лідерів Toyota RAV-4 й Mazda CX5.
Загалом до десятки лідерів серед нових легковиків 2024 року увійшли такі:
Як повідомлялося, із січня до вересня 2024 року українці витратили на придбання нових легкових автомобілів понад 93 млрд грн, що на 21% більше, ніж торік.
Нагадаємо, у вересні попит на нові авто різко обвалився, українці придбали 5,7 тис. нових легковиків, що на 30% менше, ніж у серпні. Загалом із січня по вересень 2024 року українці придбали 53 тис. нових легкових авто, що на 21% більше, ніж за аналогічний період минулого року.
Коментарі
Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі
Увійти