У початок

Польща просить скасувати «єЧерги» на трьох пунктах пропуску

Польща звернулася до Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України з проханням продовжити пілот зі скасуванням «єЧерги» на пунктах пропуску (ПП) «Нижанковичі–Мальховіце», «Угринів–Долгобичув», а також «Рава-Руська–Гребенне».

Про це заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач повідомив у бліцінтерв'ю агентству «Інтерфакс-Україна».

«Сьогодні ми отримали листа від польських колег із Міністерства інфраструктури, які запропонували нам скасувати «єЧергу» ще на ПП «Рава-Руська–Гребенне». Ми читаємо це і розуміємо, що, напевно, наша остання комунікація на кордоні (під час спільного відвідування ПП — ред.) не досягла мети. Адже ми пояснили, що система електронної черги дуже важлива для країни, ми показали результат, вона справді діє. І вони ніби погодилися», — сказав Деркач.

У цьому листі міститься прохання продовжити пілот зі скасуванням «єЧерги» на «Нижанковичі–Мальховіце», «Угринів–Долгобичув», зазначив Деркач.

Раніше повідомлялося, що дію угоди про скасування «єЧерги» для порожнього транспорту на ПП «Нижанковичі–Мальховіце» було продовжено до 1 березня.

Крім того, на ПП «Ягодин–Дорогуськ» припинився рух вантажного транспорту. Там не пропускають гуманітарні, швидкопсувні вантажі й пальне. Через цей пункт пропуску з України не можуть виїхати порожні вантажівки, які їдуть по критично необхідні товари. Вони змушені чекати у більше ніж 15-кілометровій черзі для порожнього транспорту на пункті пропуску «Нижанковичі–Мальховіце».

Заблокованими для вільного руху вантажівок залишаються «Ягодин–Дорогуськ», «Угринів–Долгобичув», «Устилуг–Зосин», «Шегині–Медика», «Рава-Руська–Гребенне» і «Краківець–Корчова». На території Польщі в черзі перебувають 3 тис. вантажівок.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти