У початок

«Око за око»: гроші на 11 Sharks уже зібрано

Мережа АЗК ОККО зібрала необхідну суму на придбання вже 11 розвідувальних безпілотних комплексів Shark. Інформацію про це оприлюднено на сторінці компанії у Facebook.

Необхідна сума коштів – а це 143 млн грн – уже зібрали у рамках ініціативи мережі АЗК ОККО і благодійного фонду «Повернись живим». На те, щоб накопичити кошти на 11-ий безпілотник, знадобилося менше тижня.

«11-ий «Шарк» увірвався в новий рік! – йдеться у повідомленні. – Нам із «Повернись живим» приємно мати справу з такою потужною водійською спільнотою».

Тож, зазначають у компанії, «продовжуємо діяти за злагодженим механізмом: PULLS помсти у бак, або донат за qr-кодом на стаканчику, чи на сайті https://charity.okko.ua».

Як писав раніше enkorr, спільна ініціатива мережі АЗК ОККО і фонду «Повернись живим», яка має на меті зібрати гроші на 25 новітніх безпілотників, стартувала з 1 листопада. За тиждень накопичили гроші на перший комплекс, під Новий рік – уже на 10 новітніх БПЛА. На сьогодні ж, як видно з інформації на сайті мережі, уже є 144 306 125 грн – і ця цифра постійно збільшується.

Нагадаємо, вартість одного розвідкомплексу – 13 млн грн. На новітні БПЛА мережа ОККО перераховує по гривні з кожного проданого літра пального PULLS 95 і PULLS DIESEL. Додатково кошти на їх придбання можна скинути на спеціальний рахунок, який є на вкладці ініціативи.

Як ми вже повідомляли, загалом у рамках цієї ініціативи заплановано придбати 25 таких комплексів для ЗСУ, на що потребується 325 млн грн. Проте організатори акції зазначають, що придбанням 25-ти таких безпілотників ініціатива не обмежиться, й спільна ініціатива мережі АЗК ОККО й фонду «Повернись живим» передбачає придбання 75 таких безпілотників.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти