У початок

ОККО розгорнула мережу швидкісних електрозарядок на автошляхах країни

На двох магістральних автошляхах України – «Київ-Одеса» і «Київ-Львів-Чоп», а також на в’їзді/виїзді з Києва у бік Полтави й Харкова –  ОККО розгорнула мережу швидкісних електрочарджерів потужністю 120/150 кВт. Про це enkorr повідомили у прес-службі мережі.

Як зазначили у компанії, тепер власники електрокарів за 40 хвилин можуть гарантовано заряджати своє авто на 80% майже кожні 2 години поза межами міст. На сьогодні обладнання встановлено вже на 15-ти АЗК. 

Згідно зі статистикою на початок вересня поточного року, йдеться у релізі, на дорогах України вже курсує 66 тисяч електрокарів. Це на 26 тисяч більше, ніж торік, і якщо надалі темп приросту буде збережено, то вже через рік кількість електрокарів може перевищити позначку в 100 тис..

«Проте брак інфраструктури не дає власникам електрокарів змоги переміщуватись між великими містами. Ми маємо на меті розв’язати цю проблему. Наразі наша компанія фактично першою системно розбудовує мережу  Ultra Fast Chargers. Зараз нам вдалось охопити дві високопотокові траси. У перспективі плануємо розширення проєкту й на інші напрямки», – коментує віцепрезидент з маркетингу ОККО Василь Дмитрів.

З його слів, ULTRA FAST chargers австрійського виробника, які встановлює компанія, може заряджати декілька авто одночасно.  Для зручності клієнтів також створено мапу з повним переліком АЗК зі швидкісними зарядками, передбачено і опцію «прокласти маршрут».

Партнерами проєкту мережі виступає компанія ТОКА, яка забезпечує сервісне обслуговування чарджерів. Зокрема зарядка авто здійснюється через мобільний застосунок ТОКА NETWORK. Оплатити послуги чарджера можна як через додаток, так і через термінали самообслуговування EasyPay, розміщені на АЗК.

Загалом на сьогодні вже на 57-ми комплексах мережі ОККО можна підзарядити електромобіль, зокрема на 15 встановлено швидкісні зарядки. 

Довідка enkorr  

Мережа АЗК ОККО (концерн «Галнафтогаз») входить до складу OKKO Group і є однією з найбільших автозаправних мереж в Україні. У структурі компанії також мережа закладів харчування в дорозі, стаціонарні й мобільні лабораторії контролю якості нафтопродуктів тощо.

Підрозділи компанії займаються реалізацією товарів через магазини на АЗК, продажем нафтопродуктів великим і малим гуртом, надають послуги з експертизи якості пального.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти