У початок

Індія є найбільшим одержувачем російської нафти

У листопаді близько 40% від усього обсягу морського експорту Urals пішло в Індію, згідно з даними Refinitiv у понеділок та інформацією трейдерів.

При цьому постачання в Європу, яка раніше була найбільшим споживачем нафти Urals, у листопаді становили трохи менше 25%. Майже весь обсяг пішов на НПЗ, в яких є частки російських нафтових компаній.

Основним одержувачем Urals у Середземномор'ї в листопаді була Туреччина, куди росія експортувала 15% всього експорту суміші. Кілька партій російської нафти також прямують до Порт-Саїду (Єгипет), де їх мають перевантажити на більші танкери для подальшої доставки в Азію, можливо, Китай.

Згідно з даними, на частку Китаю припадало менше 5% морського експорту Urals у листопаді, але трейдери очікували, що деякі танкери буде переспрямовано в Китай пізніше.

Загальний обсяг транспортування нафти Urals із російських портів у листопаді склав 7,5 млн тонн.

5 грудня Євросоюз впроваджує ембарго на постачання російської нафти морем, і, на думку трейдерів, дискусія в ЄС щодо граничних цін на російську нафту посилює невизначеність, ускладнюючи торгівлю грудневими обсягами.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти