У початок

Нідерланди й Франція були основними напрямками експорту СПГ з США у квітні

Голландські й французькі імпортні термінали СПГ залишалися основними напрямками для постачання скрапленого природного газу в США у квітні, оскільки європейські термінали продовжують отримувати більшість обсягів СПГ США, згідно з останнім місячним звітом Міністерства енергетики про СПГ.

Звіт Міністерства енергетики показує, що американські термінали відправили 47,5 млрд куб. футів СПГ у Нідерланди у квітні, 37,7 млрд кубічних футів у Францію, 22,2 млрд кубічних футів у Японію, 21,5 млрд кубічних футів у Німеччину й 20,8 млрд кубічних футів в Індію.

На ці п’ять країн у квітні припало 49,3% загального експорту СПГ США.

Франція й Нідерланди також були головними напрямками для вантажів СПГ із США у березні.

Згідно з даними Міністерства енергетики країни, у січні-квітні Нідерланди були основним напрямком постачань СПГ із США обсягом 192 млрд куб. футів, або 57 вантажів, що на 3% менше порівняно з аналогічним періодом торік, тоді як Франція отримала 175,7 млрд куб. футів, або 53 вантажі, що на 13% більше порівняно з аналогічним періодом минулого року.

2023 року Нідерланди також були головним пунктом призначення для вантажів СПГ із США обсягом 588,6 млрд куб. футів.

У квітні США експортували 303,8 млрд футів СПГ у 27 країн, що на 19,2% менше порівняно з тим же місяцем 2023 року й на 17,9% — порівняно з попереднім місяцем, свідчить звіт Міністерства енергетики.

Європа отримала 157,3 млрд кубічних футів, або 51,8% цих обсягів. Відсоток місячних постачань СПГ США у Європу скоротився у квітні з приблизно 60% попереднього місяця і з 71,6% у січні цього року, оскільки більше обсягів спрямовується в Азію й Латинську Америку/Карибський басейн.

У квітні Азія отримала 113,8 млрд куб. фут., або 37,5% обсягів СПГ США, а Латинська Америка/Карибський басейн – 32,7 млрд куб. футів, або 10,8%.

Міністерство енергетики повідомило, що 84,4% від загального квітневого експорту СПГ припадало на країни, які не підписали угоди про вільну торгівлю, а решта 15,6% — на країни угоди про вільну торгівлю.

Термінали США відправили 105 вантажів СПГ у квітні, порівняно зі 119 вантажами СПГ у березні.

Завод Sabine Pass компанії Cheniere відправив 35 вантажів, а термінал Corpus Christi — 18 вантажів, завод Cameron LNG компанії Sempra — 22 вантажі, а завод Venture Global Calcasieu — 11 вантажів.

Термінал Freeport LNG відправив лише 6 вантажів у квітні, оскільки він працював лише одним потягом, тоді як Elba Island LNG відправив 5 вантажів, а Cove Point LNG відправив 8 партій.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти