У початок

«Нафтогаз» відновлює торгівлю газом на біржових майданчиках

ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» надіслало листи-пропозиції про співпрацю усім товарним біржам для відновлення біржової торгівлі газом, яка з моменту введення воєнного стану в Україні припинилася. Про це з посиланням на прес-службу «Нафтогазу» повідомляє «Бізнес.Цензор».  

«Розширення співпраці з ліцензованими біржами дасть змогу диверсифікувати ринки збуту природного газу, надати можливості для участі у біржових торгах винятково учасникам ринку природного газу України, які пройшли комплаєнс-перевірку товарних бірж», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що «Нафтогаз Трейдинг» також нещодавно уклав договір про співробітництво із ще однією ліцензованою товарною біржею – ПрАТ «Українська міжбанківська валютна біржа» (УМВБ).

Документом передбачено, що УМВБ надасть майданчик для організації електронної торгівлі природним газом, іншими товарами, облігаціями компанії, спеціальними облігаціями, забезпеченими дебіторською заборгованістю підприємств, фінансовими інструментами, включаючи свопи, опціони, угоди прямого і зворотного репо, похідними фінансовими інструментами (деривативами) тощо.

Крім того, передбачено створення умов для залучення до участі у торгах міжнародних трейдерів.

«Нафтогаз Трейдинг» має намір запропонувати на УМВБ вже відомі ринку продукти в розділі торгівлі природним газом й розробляє нові пропозиції щодо періодів постачання і визначення ціни. Планується, що перші торги ресурсом компанії відбудуться вже у квітні цього року.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти