У початок

«Нафтогаз» хоче модернізувати газовидобуток в Україні завдяки досвіду США

НАК «Нафтогаз України» має намір залучити закордонний досвід із США для модернізації вітчизняного методу розробки природного газу.

Про це повідомляє «РБК-Україна» з посиланням на американський журнал The National Interest.

У ньому зазначається, що Україна може стати енергонезалежною країною за 6 років, якщо інвестуватиме $20 млрд у видобуток нафти й газу, інфраструктуру трубопроводів і нафтопереробку.

«Лідером є найбільша компанія України, державна компанія «Нафтогаз», яка налічує понад 50 тис. людей і забезпечує понад 10% податкових надходжень країни. Компанію вже давно гальмують порівняно грубі технології розробки природного газу… Але її генеральний директор Олексій Чернишов, здається, має намір модернізувати методи розробки природного газу в Україні, насамперед залучаючи закордонний досвід із США», – йдеться в статті.

Наголошується, що у квітні Чернишов прибув у Вашингтон, щоб поспілкуватися з представниками американських нафтових гігантів ExxonMobil, Chevron і Halliburton, а також отримати політичну підтримку від членів Конгресу щодо інвестицій США в енергетичний сектор України.

Нагадаємо, у 2023 році група «Нафтогаз» планує збільшити видобуток газу на 8% порівняно з 2022 роком.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти