У початок

Нафта Brent здешевшала до $83,2 за барель

Ціни на нафту опускаються у середу після підйому напередодні до максимумів із середини квітня.

Зниженню ринку в середу сприяють дані Американського інституту нафти (API), які показали збільшення запасів у США минулого тижня. Резерви підвищилися на 1,319 млн барелів після зниження на 797 тис. барелів тижнем раніше, повідомив API.

Вартість вересневих ф'ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures на 8:05 за київським часом у середу становить $83,19 за барель, що на $0,45 (0,54%) нижче за ціну на закриття попередньої сесії. У вівторок ці контракти здорожчали на $0,9 (1,1%), до $83,64 за барель, максимуму з 18 квітня.

Ціна ф'ючерсів на нафту WTI на вересень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) опустилася на цей час на $0,46 (0,58%), до $79,17 за барель. За підсумками попередніх торгів вартість цих контрактів зросла на $0,89 (1,1%), до $79,63 за барель, найвищого значення з 18 квітня.

Офіційні дані про запаси енергоносіїв у США за тиждень, що завершився 21 липня, буде оприлюднено Міністерством енергетики країни о 17:30 за Києвом. Експерти, опитані S&P Global Commodity Insights, у середньому прогнозують зниження резервів нафти на 4,4 млн барелів, бензину – на 2 млн барелів, дистилятів – на 2,3 млн барелів.

Напередодні стало відомо, що влада КНР має намір стимулювати споживання, зокрема купівлю автомобілів та електроніки, а також попит на послуги, включаючи спорт, туризм і відпочинок.

«Ситуація в Китаї дуже важлива для глобального зростання попиту на нафту цього року, й у трейдерів виникали побоювання у зв'язку зі слабшим, ніж очікувалося, відновленням економіки країни, – наголошується в огляді ING, який цитує Market Watch. – Сигнали про нові стимули допомагають знизити ці побоювання».

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти