У початок

Нафта Brent здешевшала до $75,84 за барель

Ціни на нафту еталонних марок продовжують опускатися. На ринок тиснуть вкрай невизначені прогнози щодо світового попиту на тлі очікуваного збільшення постачань, особливо з країн, що не входять до ОПЕК, повідомляє Trading Economics.

Ціна березневих ф'ючерсів на сорт Brent на лондонській біржі ICE Futures на 7:07 за київським часом становить $75,84 за барель, що на $0,05 (на 0,07%) нижче за показник на закриття попередньої сесії. У вівторок ціна на ці контракти впала на $1,15 (на 1,5%) – до $75,89 за барель.

Котирування ф'ючерсів на нафту WTI на лютий на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) вранці в середу знизилися на $0,06 (на 0,09%) і становили $70,32 за барель. За підсумками минулої сесії вони здешевшали на $1,27 (на 1,8%) – до $70,38 за барель.

Увагу трейдерів спрямовано на перспективи глобального попиту на нафту і на те, чи центральні банки провідних країн світу зможуть забезпечити «м'яку посадку» для своїх економік, зазначає старший ринковий аналітик OANDA Крейг Ерлам, слова якого наводить видання MarketWatch.

Попит, як очікується, «залишиться низьким через глобальний економічний спад і рекордні обсяги видобутку нафти в США», вважає старший інвестиційний аналітик XM Харалампос Піссурос.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти