У початок

На всіх АЗК ОККО вже наявний зимовий дизель

Відучора на всіх автозаправних комплексах мережі ОККО реалізують тільки зимовий  дизель, який не замерзає до -20°С. Про це enkorr повідомили у прес-службі мережі.   

«З 15 листопада вже на всіх 403-х АЗК мережі ОККО водіям пропонують винятково зимовий  дизель, який не замерзає за температури до -20°С», – йдеться у повідомленні. 

«Для авто з дизельними двигунами заправка зимовим видом пального є необхідною умовою експлуатації при мінусових температурах, аби уникнути однієї з найбільших сезонних проблем – парафінізації пального у паливній системі, – нагадують в ОККО. – Саме тому у зимовий період мережа ОККО пропонує своїм клієнтам дизельне пальне Pulls Diesel і ДП Євро, призначене для використання при температурі повітря до -20°С».

Нагадаємо також, що кожен клієнт, який заправляється брендовим пальним Pulls Diesel, долучається до спільної ініціативи «Око за око 2. Озброїмо ТрО до зубів» мережі і фонду «Повернись живим». Адже з кожного заправленого літра компанія перераховує 1 грн на зброю для сил територіальної оборони.

Загалом ініціатива передбачає закупівлю й передачу на фронт 200 крупнокаліберних кулеметів, 300 мінометів і 100 автоматичних гранатометів загальною вартістю 400 млн грн. Ініціатива ще триває, а бригадам ТрО вже було передано повний комплект кулеметів і 53 міномети. Станом на сьогодні вже акумульовано 95% від необхідної суми.

Довідка enkorr

Мережа АЗК ОККО (концерн «Галнафтогаз») входить до складу OKKO Group і є однією з найбільших автозаправних мереж в Україні. У структурі компанії також мережа закладів харчування в дорозі, стаціонарні й мобільні лабораторії контролю якості нафтопродуктів тощо.

Підрозділи компанії займаються реалізацією товарів через магазини на АЗК, продажем нафтопродуктів великим і малим гуртом, надають послуги з експертизи якості пального.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти