У початок

Минулого тижня прибутки росії від експорту викопного палива зменшилися — CREA

За підсумками минулого тижня прибутки рф від експорту викопного палива зменшилися. Про це свідчать дані щотижневого звіту Центру досліджень енергетики та чистого повітря (CREA).

За попередніми оцінками, 13-19 листопада росія здійснила експорт викопного палива на 5,02 млрд євро, це на 11% менше порівняно з тижнем раніше. Надходження з експорту нафти впали з 2,66 млрд євро до 2,2 млрд євро, нафтопродуктів і хімікатів — з 1,51 млрд євро до 1,17 млрд євро, вугілля — з 0,39 млрд євро до 0,37 млрд євро. При цьому надходження від експорту природного газу зросли з 1,07 млрд євро до 1,26 млрд євро.

На танкери, що належать європейським країнам чи країнам G7 або застраховані в них, було завантажено викопне паливо на суму 1,94 млрд євро, що сприяє фінансуванню повномасштабного вторгнення росії в Україну.

До п’ятірки найбільших імпортерів увійшли Китай, Індія, Туреччина, ЄС і Бразилія. Туреччина залишається найбільшим покупцем російських продуктів нафтопереробки. За даними Консалтингової групи «А-95», 13-19 листопада з російських портів у Туреччину було відвантажено 274 тис. тонн дизельного пального й газойлю.м

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти