У початок

Ліквідовано врізку в газопровід «Укрнафти» на Івано-Франківщині

В Івано-Франківській області виявили й ліквідували несанкціоновану врізку в газопровід «Надвірнанафтогазу», який входить у структуру ПАТ «Укрнафта». Про це компанія повідомляє на своїй сторінці у мережі Facebook.

«Жителі одного з сіл Надвірнянського району Івано-Франківської області вчинили несанкціоновану врізку в газопровід НГВУ «Надвірнанафтогаз» ПАТ «Укрнафта» й незаконно відбирали газ для власних побутових потреб», – йдеться у повідомленні.

Як зазначають в «Укрнафті», це відбувалося попри те, що «2018 р. під час реконструкції газопроводу вони відмовилися від пропозиції керівництва ПАТ «Укрнафта» на безоплатне підключення до газомережі», при цьому жителі району мотивували відмову тим, що «НГВУ «Надвірнанафтогаз» видобуває газ на їхній території».

Як підрахував Івано-Франківський науково-дослідний проєктний інститут ПАТ «Укрнафта», витрати нафтового газу, що міг бути несанкціоновано відібраний, становлять 3 859 м куб. на добу. З урахуванням вартості газу для населення (постачальник ТОВ «ГК «Нафтогаз України») на рівні 7,96 грн за 1 кубометр щодоби несанкціоновано відбирався газ на 30 718,00 грн або, 11 211 937,00 грн за рік.

Факт виявлення незаконної врізки зареєстровано у листопаді цього року і Надвірнянським відділом поліції і внесено до ЄРДР за ознаками складу злочину, передбаченого ч.3 ст.185 КК України (крадіжка, що завдала значної шкоди).

Наразі працівники Національної поліції України спільно зі службою безпеки «Укрнафти» з’ясовують особи зловмисників.

Як повідомляв enkorr раніше, співробітники департаменту безпеки ПАТ «Укрнафта» виявили і ліквідували незаконне врізання на газопроводі біля міста Прилук Чернігівської області.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти