В начало

KLO заплатила 1,2 млрд грн податків у 2020 р.

Також є російською мовою

За підсумком минулого року мережа АЗК KLO заплатила до державного бюджету 1,199 млрд грн податків. Про це повідомили в компанії, коментуючи запит enkorr щодо інформації, опублікованої народним депутатом Олексієм Леоновим про ухилення від сплати податків найбільшими мережами АЗС.

«Компанія KLO – надійний платник податків: з 63 АЗК ми заплатили 1 млрд 199 млн 735 тис. гривень податків у 2020 році й 189 млн 638 тис. гривень – у першому кварталі 2021 року», – повідомили в компанії.

«Ми готові до будь-яких законних перевірок», – додали в KLO.

Як повідомляв enkorr, Олексій Леонов опублікував у мережі копії фіскальних чеків, виданих на станціях AMIC, Motto, KLO, WOG і Socar, і повідомив, що вони відсутні на вебпорталі податкової служби.

У компаніях WOG і Socar заявили, що представлені депутатом чеки було перевірено, і на підтвердження їх легальності надали копії розрахункових документів, а також копії фіскальних звітних чеків (КЛЕФ).

Як повідомляв enkorr, у недавньому своєму інтерв'ю глава Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев проілюстрував проблематику податкових скруток чеком, виданим на АЗС «БРСМ».

Нагадаємо, Консалтингова група «А-95» прогнозує, що через нелегальне виробництво нафтопродуктів на міні-НПЗ і нафтобазах, а також через порушення касової дисципліни на АЗС державний бюджет України в 2021 році недоотримає понад 22 млрд грн акцизу і ПДВ, або на 21% більше, ніж у 2020 р..

Печать

Коментарии

Войдите чтобы иметь возможность оставлять коментарии

Войти