У початок

Харківська лікарня переплатила за пальне 600 тис. грн — прокуратура

У Харкові суд зобов’язав компанію-постачальника пального повернути лікарні кошти, які медзаклад сплатив поза тендерними зобов’язаннями. Про це повідомила прес-служба Харківської обласної прокуратури.

Як розповіли в прокуратурі, одна з лікарень Харкова за результатами проведеної процедури закупівлі дизельного пального й бензину уклала договір з підприємством-переможцем на суму понад 3,2 млн гривень.

На час підписання цього договору сторони погодили всі істотні умови, предмет, ціну тй строк виконання зобов’язань.

Проте після укладення угоди про закупівлю пального підприємство неодноразово необґрунтовано підвищувало ціну на пальне. Через це сторони уклали низку додаткових угод про збільшення ціни за одиницю товару й зменшення обсягу закупівлі за договором.

У прокуратурі підкреслили, що зміни, внесені до договору додатковими угодами, здійснені без належного документального обґрунтування, тому надмірно сплачені кошти підлягали поверненню лікарні.

Прокуратура звернулася з відповідним позовом до суду. Господарський суд області його задовольнив, зобов'язавши недобросовісного постачальника повернути лікарні надмірно сплачені 600 тис. грн.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти