У початок

Держрегулювання: пальне у роздріб здорожчає на 80-90 коп./л

Також є російською мовою

Міністерство економіки України 15 лютого оприлюднило середню вартість бензинів обсягом 31,75 грн/л і дизпального – 29,07 грн/л, на підставі яких обчислюється гранична ціна реалізації пального на АЗС.

Таким чином, з урахуванням граничних торгових націнок максимальна ціна на «звичайний» бензин для його продажу через мережу АЗС не повинна перевищувати 36,75 грн/л, на «звичайне» дизпальне – 36,07 грн/л.

Порівняно з першою декадою лютого середня ціна на бензин зросла на 91 коп./л, на дизельне пальне – на 77 коп./л.

Як повідомляв enkorr, 14 травня 2021 р. уряд ухвалив постанову, якою з 15 травня було введено державне регулювання цін на паливо. Зокрема, було прийнято зміни до урядової постанови №1236 від 9 грудня 2020 р.. Відповідно до нової редакції документа, на період дії карантину встановлено граничні рівні торгової надбавки до середньої ціни на дизельне пальне (не вище за 7 грн/літр) й бензин (не вище за 5 грн/літр).

2 червня Кабінет міністрів уніс зміни в формулу розрахунку середньої ціни на пальне. Зокрема, в неї було включено логістичні й інші витрати мереж АЗС обсягом $27/т, або плюс 66 коп./л (з ПДВ) до вартості бензинів і 73 коп./л (з ПДВ) — до вартості ДП.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти