У початок

Держрегулювання цін: ДП подолало позначку в 30 грн/л

Також є російською мовою

Міністерство економіки України 4 жовтня оприлюднило середню вартість бензинів обсягом 26,50 грн/л і дизпального – 23,23 грн/л, на підставі яких вираховується гранична ціна реалізації палива на АЗС.

Таким чином, з урахуванням граничних торговельних націнок максимальна ціна на «звичайний» бензин для його продажу через мережу АЗС не повинна перевищувати 31,50 грн/літр, на «звичайне» дизпальне – 30,23 грн/л.

Порівняно з останньою декадою вересня середня ціна на бензин зросла на 33 коп./л, на дизельне пальне – на 64 коп./л.

Як повідомляв enkorr, 14 травня 2021 р. уряд прийняв постанову, якою з 15 травня було введено державне регулювання цін на паливо. Зокрема, було прийнято зміни до урядової постанови №1236 від 9 грудня 2020 р.. Згідно з новою редакцією документа, на період дії карантину встановлено граничні рівні торговельної надбавки до середньої ціни дизельного пального (не вище 7 грн/літр) і бензину (не вище 5 грн/літр).

2 червня Кабінет міністрів уніс зміни в формулу розрахунку середньої ціни на пальне. Зокрема, в неї було включено логістичні та інші витрати мереж АЗС обсягом $27/т, або плюс 66 коп./л (з ПДВ) до вартості бензинів і 73 коп./л (з ПДВ) – до вартості ДП.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти