У початок

Держрегулювання: бензини й ДП у роздробі здешевшають

Також є російською мовою

Міністерство економіки України 15 листопада оприлюднило середню вартість бензинів обсягом 28,18 грн/л і дизпального – 24,55 грн/л, на підставі яких обчислюється гранична ціна реалізації пального на АЗС.

Таким чином, з урахуванням граничних торгових націнок максимальна ціна на «звичайний» бензин для його продажу через мережу АЗС не повинна перевищувати 33,18 грн/літр, на «звичайне» дизпальне – 31,55 грн/л.

Порівняно з першою декадою листопада, середня ціна на бензин знизилася на 22 коп./л, на дизельне пальне — на 35 коп./л.

Як повідомляв enkorr, 14 травня 2021 р. уряд ухвалив постанову, якою з 15 травня було введено державне регулювання цін на паливо. Зокрема, було ухвалено зміни до урядової постанови №1236 від 9 грудня 2020 р.. Згідно з новою редакцією документа, на період дії карантину встановлено граничні рівні торгової надбавки до середньої ціни дизельного пального (не вище 7 грн/літр) й бензину (не вище 5 грн/літр).

2 червня Кабінет міністрів уніс зміни в формулу розрахунку середньої ціни на пальне. Зокрема, до неї було включено логістичні й інші витрати мереж АЗС обсягом $27/т, або плюс 66 коп./л (з ПДВ) до вартості бензинів і 73 коп./л (з ПДВ) — до вартості ДП.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти