У початок

Голову Шосткинської РВА, який «націоналізував» 40 цистерн пального, звільнили

За матеріалами ДБР, повідомлено про підозру й відсторонено від займаної посади очільника Шосткинської районної військової адміністрації (РВА). Про це йдеться у повідомленні, оприлюдненому на сайті Державного бюро розслідувань.

Як повідомляв раніше enkorr, працівники Державного бюро розслідувань викрили масштабне розкрадання майна вітчизняних підприємців, до якого можуть бути причетними посадові особи однієї з місцевих військових адміністрацій Сумської області.

Йшлося про те, що у ніч перед широкомасштабною агресією рф проти України на територію нашої країни прибуло понад сорок російських залізничних вагонів, які перевозили продукцію українських підприємств.

«У ніч перед широкомасштабною агресією рф проти України на територію нашої країни прибуло понад сорок російських залізничних вагонів, які перевозили продукцію українських компаній. Скориставшись воєнним станом і своєю посадою, голова районної військової адміністрації вирішив вилучити все майно. У результаті було вилучено не лише російські вагони, але й те, що було в них: дизпаливо і скраплений газ. Надалі вагони з продукцією перегнали в інше місце і спустошили», – йдеться у повідомленні ДБР.

Українські компанії зазнали збитків на понад 27 млн. грн.

Рішенням суду понад 40 російських вагонів передано в управління до АРМА.

Як інформує Державне бюро розслідувань, очільнику військової адміністрації повідомлено про підозру в неналежному виконанні службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих юридичних осіб (ч. 2 ст. 367 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 5 років.

Досудове розслідування під процесуальним керівництвом Сумської облпрокуратури триває. Встановлюються можливі інші фігуранти злочину.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти