У початок

Фермерів на Волині оштрафували на 1,3 млн грн за продаж пального без ліцензії

У Володимирському районі на одній із територій, де здійснює господарську діяльність фермерське господарство, 11 листопада встановили, що суб’єкт господарювання, не маючи ліцензії, реалізовував пальне уроздріб.

Про це інформують у секторі інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Волинській області.

Працівники управління контролю за підакцизними товарами також виявили, що суб’єкт господарської діяльності не лише здійснював реалізацію пального та його зберігання без придбання відповідних ліцензій, а й не зареєстрований як платник акцизного податку і без відповідної реєстрації акцизного складу.

За результатами перевірки за допущені порушення до суб’єкта господарювання застосують штрафні фінансові санкції на суму понад 1,3 млн грн.

Нагадаємо, у жовтні волинські податківці у Луцькому районі встановили факт масштабної реалізації пального з порушеннями вимог закону.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти