У початок

Дизельна маржа в Європі зростає, оскільки ринок намагається залучити постачання з США

Європейський ринок дизельного пального демонструє ознаки загострення, причому премія палива над сирою нафтою досягла максимуму за два місяці, пише Bloomberg.

14 червня так званий крек-спред виробництва палива з нафти марки Brent зріс приблизно до $21 за барель, що приблизно на 60 центів більше, ніж максимум 13 червня. Негайні ціни також зросли порівняно з пізнішими, що свідчить про те, що трейдери вважають ринок більш жорстким.

Європейський ринок дизельного пального важливий, оскільки паливо – ключовий компонент попиту на нафтопереробні заводи (НПЗ) континенту. Це також пункт призначення для постачань з інших регіонів світу.

Аналітик Sparta Commodities Джеймс Ноель-Бесвік сказав у своїй записці цього тижня, що трейдерам зараз невигідно здійснювати прямі постачання з США.

«Тенденція зростання європейських цін на дизельне пальне, ймовірно, збережеться», поки трансатлантична торгівля не стане прибутковою, пояснив він, додавши, що потоки з Близького Сходу й західного узбережжя Індії, як правило, спрямовуються в Азію, а не в Європу.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти