У початок

Детективи БЕБ заарештували в Одесі російське біопаливо й вагони

Бюро економічної безпеки України заарештувало в Одесі російське біопаливо і вагони на майже 39 млн грн. Про це БЕБ повідомляє на своєму сайті.

«Детективи територіального управління БЕБ в Одеській області встановили підприємство, службові особи якого намагалися розмитнити сировину походженням  з російської федерації. Підприємство порушило встановлені державні обмеження щодо ввезення на територію нашої держави продукції, що була вироблена в країні-агресорі», – йдеться у повідомленні.

Як зазначають у бюро, згадана компанія імпортувала залізничним шляхом сировину для виготовлення паливних палет. Детективи провели обшуки і вилучили 19 вантажних вагонів та 1 тис. т біопалива.

Орієнтовна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить майже 39 млн грн.

З метою недопущення використання згаданих товарно-матеріальних цінностей у підприємницькій діяльності, прибутки від якої може бути використано для фінансування збройної агресії російської федерації проти України, майно арештовано.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють детективи теруправління БЕБ в Одеській області за оперативного супроводу УСБУ в Одеській області й процесуального керівництва Одеської обласної прокуратури.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти