У початок

Ціни на нафту ростуть після обвалу напередодні

Також є російською мовою

Ціни на нафту піднімаються у середу після падіння більш ніж на 6% за підсумками попередньої сесії. Вартість травневих ф'ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures на 7:20 КСК у середу становить $101 за барель, що на $1,09 (1,09%) вище за ціну на закриття попередньої сесії.

За підсумками торгів у вівторок ці контракти подешевшали на $6,99 (6,5%), до $99,91 за барель.

Ціна ф'ючерсів на нафту WTI на квітень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) становить до цього часу $97,04 за барель, що на $0,6 (0,62%) вище за підсумкове значення попередньої сесії. Напередодні вартість цих контрактів впала на $6,57 (6,4%), до $96,44 за барель.

Ціни на нафту Brent та WTI досягли максимумів з 2008 року 8 березня на тлі військової операції Росії в Україні, проте з цієї миті вони обвалилися вже на 22%, що вказує на «ведмежий» тренд, зазначає Market Watch.

Падінню цін на нафту сприяли, зокрема, побоювання зниження попиту в Китаї, де відзначається черговий спалах захворюваності на COVID-19, через який у низці регіонів країни було запроваджено карантинні обмеження.

«Основна риса ринку зараз – це висока волатильність», – зазначає аналітик JTD Energy Services Pte. в Сінгапурі Джон Дрісколл.

«Тут не йдеться про фундаментальні фактори, це все геополітика, істерія і страх. Нафтовий ринок, ймовірно, знову піде вгору, проте, можливо, вже не так різко», — наводить слова експерта агентство Bloomberg.

Дані Американського інституту нафти (API), опубліковані напередодні ввечері, показали зростання запасів нафти США минулого тижня на 3,75 млн барелів.

Офіційні дані про запаси оприлюднять Міністерство енергетики США в середу о 17:30 КСК.

Джерело: «Інтерфакс»

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти