У початок

Ціни на нафту прискорили підйом і завершують тиждень зростанням

Ціни на нафту прискорили зростання під час торгів у п'ятницю і завершують у плюсі другий тиждень поспіль на тлі зниження запасів у США й покращення перспектив попиту у зв'язку з пом'якшенням антиковідних обмежень у Китаї.

Підтримку ринку також надають очікування скорочення росією видобутку після запровадження західними країнами «стелі» цін на нафту, що експортується, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Видобуток нафти в рф на початку наступного року може скоротитися на 500-700 тис. б/д у зв'язку з запровадженням державами ЄС механізму prica cap, повідомив в інтерв'ю телеканалу «Росія 24» (ВДТРК) віце-прем'єр рф алєксандр новак.

Вартість лютневих ф'ючерсів на сорт Brent на лондонській біржі ICE Futures на 13:06 за Києвом у п'ятницю становить $82,26 за барель, що на $1,28 (1,58%) вище за ціну на закриття попередньої сесії.

Ціна ф'ючерсів на нафту WTI на лютий на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) збільшилася на цей час на $1,45 (1,87%), до $78,94 за барель.

Учасники ринку також стежать за новинами з США, де падає виробництво природного газу через складні погодні умови у ключових регіонах видобутку, які накрила снігова буря. За даними Bloomberg, видобуток газу в країні в четвер скоротився менш ніж до 96 млрд кубічних футів порівняно зі 100 млрд футів у середу.

Водночас обмежуючими чинниками для зростання нафтових котирувань є побоювання подальшого підвищення відсоткових ставок Федеральною резервною системою (ФРС) США й зростання кількості заражень коронавірусом у Китаї, зазначають галузеві аналітики.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти