У початок

Чиновник із Конотопа під час війни привласнив 17 тис. л пального

Конотопською окружною прокуратурою затверджено й спрямовано до суду обвинувальний акт стосовно вже колишнього голови районної військової адміністрації, який з метою одержання неправомірної вигоди для себе, скориставшись владою і воєнним станом, здійснив незаконне вилучення пального.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

За даними слідства, голова районної військової адміністрації 2 березня 2022 року, не маючи жодних належних правових підстав у вигляді рішення військового командування, взагалі не будучи суб’єктом, уповноваженим на прийняття рішення про вилучення майна, наказав начальнику виробничого підрозділу місцевої дирекції залізничних перевезень передати йому наявне дизельне пальне нібито для забезпечення оборони й гуманітарних потреб.

У такий спосіб, без будь-якого документального оформлення і без складання акту про примусове вилучення майна, посадовець незаконно вилучив 17 300 л дизельного пального, вартість якого становить 588 027 грн.

При цьому для перевезення пального обвинувачений скористався приватним бензовозом, який перевіз вилучений дизель на приватну автозаправну станцію.

На цю мить посадовця вже звільнено з посади. За клопотанням слідчого і прокурора, з метою відшкодування шкоди потерпілому – державному підприємству — накладено арешт на нерухоме майно обвинуваченого вартістю 588 тис. грн, а також на 2 800 л дизельного пального, яким він заволодів.

Досудове розслідування завершено слідчими Конотопського відділу поліції ГУ НП у Сумській області за матеріалами й оперативним супроводом Управління стратегічних розслідувань у Сумській області й Управління СБУ в Сумській області за процесуального керівництва прокуратури.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти