У початок

Британія обклала податком надприбутки нафтогазових компаній – ЗМІ

Велика Британія обклала 25%-им податком надприбутки нафтогазових компаній. Про це повідомляється на сайті британського уряду, пише LIGA.Бізнес.

Ціни на нафту з початку минулого року зросли майже вдвічі, а ціни на газ – ще більше, що призвело до значного збільшення прибутків енергетичних компаній. Британський уряд вважає, що вони мають поділитися цими грішми.

«Новий збір стягуватиметься з прибутку нафтогазових компаній за ставкою 25%. Він буде тимчасовим, і коли ціни на нафту й газ повернуться до історично більш нормальних рівнів, податок буде поступово скасовано», – цитує міністра фінансів Ріші Сунака The Guardian.

Загальна ставка податку на прибуток разом з чинними 40% збільшиться до 65%. 

Британський уряд планує отримати внаслідок підвищення додаткові 5 млрд фунтів протягом перших 12 місяців. Гроші пустять на фінансування широкої програми субсидій.

Усі домогосподарства Великої Британії отримають 400 фунтів знижки на комунальні тарифи, а 8 млн найбідніших сімей – додатково по 650 фунтів прямих виплат. Також передбачаються додаткові виплати пенсіонерам і особам з інвалідністю.

 

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти