У початок

Brent здорожчала до $94,36 за барель після падіння напередодні

Ціни на нафту помірно підвищуються під час торгів у п'ятницю після падіння до багатомісячних мінімумів напередодні.

Вартість жовтневих ф'ючерсів на сорт Brent на лондонській біржі ICE Futures на 8:04 у п'ятницю становить $94,36 за барель, що на $0,24 (0,25%) вище за ціну на закриття попередньої сесії. За підсумками попередніх торгів, ці контракти впали в ціні на $2,66 (2,75%), до $94,12 за барель, мінімальної позначки на момент закриття сесії з 18 лютого.

Ціна ф'ючерсів на WTI на вересень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) становить на цей час $88,97 за барель, що на $0,43 (0,49%) більше за підсумкове значення попередньої сесії. На закриття ринку напередодні вартість цих контрактів знизилася на $2,34 (2,12%), до $88,54 за барель, мінімуму з 2 лютого.

Напередодні на ринорк тиснули побоювання інвесторів того, що зростання відсоткових ставок і уповільнення темпів підйому світової економіки негативно суттєво вплинуть на попит.

За тиждень нафтові ціни можуть опуститись майже на 10%, пише Trading Economics.

Побоювання інвесторів щодо рецесії у світовій економіці посилилися після підсумків засідання Банку Англії, який вирішив підвищити базову процентну ставку до 1,75% з 1,25% річних, рекордними темпами з 1995 року.

Інвестори в п'ятницю чекають на статистичні дані про безробіття в США за липень. Опитані Trading Economics аналітики прогнозують, що рівень безробіття в країні залишився на рівні 3,6%, а кількість робочих місць в американській економіці (без урахування сільськогосподарського сектора) зросла минулого місяця на 250 тис. після зростання на 372 тис. у червні.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти