Котирування нафти слабко ростуть уранці у п'ятницю, але завершують тиждень у мінусі.
На ринок тиснуть сигнали ослаблення темпів зростання економіки КНР, і навіть спаду активності у промисловому секторі США. Попередній індекс менеджерів із закупівель (PMI) в американському промсекторі у серпні знизився до 48 пунктів із 49,6 пункту місяцем раніше, повідомила у четвер S&P Global, яка розраховує цей індикатор. Значення індексу нижче від 50 пунктів свідчить про зниження ділової активності.Крім того, трейдери сподіваються на зниження напруженості на Близькому Сході у результаті перемовин про припинення вогню в секторі Газа, які проводяться за участю США.
На 8:20 за київським часом жовтневі ф'ючерси на Brent дорожчали на лондонській біржі ICE Futures на $0,05 (0,06%), до $77,27 за барель. У четвер Brent здорожчала на $1,17 (1,5%), до $77,22 за барель.
Жовтневі ф'ючерси на WTI на цей час дорожчали на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі NYMEX на $0,05 (0,07%), до $73,06 за барель. За попередню сесію контракт здорожчав на $1,08 (1,5%), до $73,01 за барель.
Цього тижня Brent здешевшала на 3%, WTI – на 3,2%.
«Зараз ціни на нафту знижуються швидше, ніж цього вимагають фундаментальні чинники, – наголошується в огляді Morgan Stanley. – Однак попит почне опускатися після літнього сезону, а постачання з країн як ОПЕК, так і не ОПЕК у ІV кварталі почнуть зростати, тому ми побачимо вирівнювання балансу попиту й пропозиції, яка з 2025 року перейде у надлишок попиту».
Коментарі
Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі
Увійти