У початок

Brent торгується біля $86,15 за барель

Котирування нафти помірно опускаються вранці у понеділок, утримуючись поблизу чотиримісячних максимумів на очікуваннях швидкого дефіциту палива на світовому ринку.

На 8:15 за київським часом жовтневі ф'ючерси на Brent дешевшали на лондонській біржі ICE Futures на 9 центів (0,1%), до $86,15 за барель, що на 9 центів (0,1%) нижче за показник на закриття попередньої сесії. Минулої п'ятниці Brent здорожчала на $1,1 (1,3%) – до $86,24 за барель.

Вересневі ф'ючерси на WTI на цей час дешевшали на Нью-Йоркській товарній біржі (NYMEX) на 6 центів (0,07%), до $82,76 за барель. За попередню сесію контракт здорожчав на $1,27 (1,6%) – до $82,82 за барель.

За минулий тиждень Brent здорожчала на 2,2%, WTI – на 2,8%, причому обидві марки закрилися на максимумах із 12 квітня.

Саудівська Аравія 3 серпня оголосила про продовження додаткового добровільного скорочення видобутку на 1 млн барелів на добу (б/д) на вересень. Таким чином, фактичний рівень нафтовиробництва в країні наступного місяця очікується на рівні 9 млн б/д.

Крім того, росія у вересні також продовжить добровільне скорочення постачання на зовнішні ринки на 300 тис. б/д, сказав віце-прем'єр рф алєксандр новак.

«Ми очікуємо, що Brent закінчить рік поблизу позначки $85 за барель. Зрештою ОПЕК+ має повну рішучість обмежити постачання. Ми також чекаємо зростання глобального попиту на нафту на 2% у річному вираженні у другому півріччі 2023 року», – сказав економіст сировинного ринку в Capital Economics Едвард Гарднер.

Дані нафтосервісної компанії Baker Hughes показали, що за минулий тиждень кількість нафтових бурових установок, що діють, у США скоротилася на 4 одиниці, до 525.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти