У початок

Бочка розправляє плечі: Solяra відхопила по станції ANP і «Авіас» (уточнено)

Мережа автозаправник бочок Solяra Fuel Point, що працює на Львівщині, вочевидь невдовзі запустить роботу перших стаціонарних станцій. Зокрема фірмова символіка мережі з’явилась на станціях ANP і «Авіас». Про це enkorr повідомили небайдужі громадяни.

Йдеться про станції у селі Кам'янопіль Львівського району і на вул. Зеленій у Львові. АЗС ще не працюють, але вже місять логотипи Solяra.

Об'єкти були придбані чи взяті в оренду, наразі невідомо. Втім, ці станції раніше фігурували в переліку зі 165 об'єктів, які нібито готувалися на продаж.

Solяra – найбільша мережа паливних бочок у Львівському регіоні. Згідно з даними сайту мережі, вона налічує 19 об’єктів. Ці станції включені до мапи АЗС, які мають ознаки нелегальності. Попри визнання львівською владою незаконності розміщення бочок у Львові через нецільове використання землі, ці об’єкти продовжують працювати.  

Станом на 1 січня 2025 року у мережі «Привату» залишалося 41 АЗС у Львівській області. З високою ймовірністю з часом їх буде передано в оренду UPG.

Нагадаємо, раніше Антимонопольний комітет України дозволив ПП «Укрпалетсистем» (UPG) орендувати ще 81 АЗС, що належали ANP і «Авіасу». За даними enkorr, компанія вже проводить ребрендинг деяких станцій у Києві.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти