У початок

Благодійність: WOG передав армії другий безпілотник Punisher

Захисники отримали другий БПЛА Punisher від компанії WOG і Фонду Андрія Хливнюка. Про це повідомила прес-служба WOG.

Зазначається, що кошти на їхню купівлю перерахувала мережа АЗК WOG за результатами спільного з Фондом Андрія Хливнюка проєкту «Megaкава донатить на «крила».

Долучитися до неї міг кожен клієнт WOG. Для цього достатньо було заїхати на АЗК і купити будь-який напій у горнятку Mega, і 5 грн з кожного з них компанія донатила на рахунок Фонду Андрія Хливнюка для закупівлі БПЛА.

«Проєкт підтримали сотні тисяч українців у всіх куточках країни. Завдяки вам частина 3027 Нацгвардії й 38 окрема бригада морської піхоти отримали ударно-розвідувальні безпілотні комплекси. Дякуємо за ваш внесок, за розуміння, наскільки важливі «крила» для успішного виконання захисниками бойових завдань. Завдяки їм вони мають змогу бути більш влучними й ефективно протистояти ворогу», – підкреслив Геннадій Карлінський, директор з маркетингу мережі АЗК WOG.

Наразі благодійний проєкт уже завершено.

Punisher — легкий ударно-розвідувальний безпілотний комплекс, створений українською компанією UA Dynamics. Це високоточна альтернатива далекобійній артилерійській або ракетній зброї для ураження цілей противника на дистанціях від 25 до 45 км. Punisher дає змогу знищувати їх із «першого пострілу».

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти