У початок

Благодійність: ОККО допоможе доправити на фронт 100 «швидких»

Мережа АЗК ОККО допоможе доправити 100 карет «швидкої допомоги» для захисників України. Про це enkorr повідомили у прес-службі компанії.

«Мережа ОККО підтримала ініціативу Благодійного фонду Smart Medical Aid, який має на меті передати силам оборони України 100 карет «швидкої допомоги», придбаних у Великобританії, Ірландії, Нідерландах», – йдеться у повідомленні.

Як зазначили в ОККО, компанія надає фондові 18 тис. л пального, щоб автомобілі змогли дістатися прифронтових регіонів. У травні в напрямку на Бахмут, Лиман, Дніпро уже відправлено 4 карети «швидкої допомоги» у рамках цього партнерства. Наступну партію з 10-ти машин заплановано на червень.  

«Вчасна лікарська допомога, евакуація потерпілих з небезпечних місць, екстрене транспортування до стаціонарних лікарень здатні врятувати не одне життя – як серед оборонців нашої країни, так і серед цивільного населення, – каже керівник департаменту корпоративних комунікацій ОККО Ярослава Полякова. –  Торік ми придбали й передали 5 реанімобілів для роботи у прифронтових регіонах у рамках ініціативи United24. Тепер, паралельно з іншими своїми проєктами, долучилися з допомогою пальним до доставки «швидких» на фронт».

Довідка enkorr

Мережа АЗК ОККО (концерн «Галнафтогаз») входить до складу OKKO Group і є однією з найбільших автозаправних мереж в Україні. У структурі компанії також мережа закладів харчування в дорозі, стаціонарні й мобільні лабораторії контролю якості нафтопродуктів тощо.

Підрозділи компанії займаються реалізацією товарів через магазини на АЗК, продажем нафтопродуктів великим і малим гуртом, надають послуги з експертизи якості пального.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти