У початок

Андрія Пасішника призначено головним виконавчим директором JKX Oil&Gas

Андрій Пасішник (на фото) обійняв посаду головного виконавчого директора JKX Oil & Gas Limited. Про це свідчить публікація на офіційному сайті компанії в розділі «Керівництво». 

До червня 2022 року Пасішник був першим заступником генерального директора «Укртранснафти».

«Андрій Пасішник має понад 20 років досвіду роботи в нафтогазовій галузі, зокрема понад 10 років на керівних посадах в «Укртранснафті», «Укргазвидобуванні» й НАК «Нафтогаз України». Крім того, Андрій має значний досвід роботи в органах державної влади, включно з Верховною Радою України, а також глибоке розуміння ринку нафтопродуктів», — йдеться в повідомлені JKX Oil&Gas.

У компанії зазначили, що з огляду на великий досвід пана Пасішника, він «відіграє ключову роль у підтримці зв’язків з урядовими установами і регуляторами, а також у стратегічному плануванні групи JKX Oil & Gas Limited».

Разом із тим у компанії також повідомили, що Чарльз Вальческіні, Тоні Алвес і Рашид Джаваншир пішли у відставку з посади директорів компанії 9 червня 2022 року. Також компанію залишив Віктор Гладун, який обіймав посади директора і генерального директора JKX Oil & Gas Limited, а також генерального директора Полтавської нафтової компанії (ПГНК).

«Невиконавчими директорами компанії призначено Ольгу Чебишеву і Віталія Дорогана, а головою правління — Михайла Бакуненка», —йдеться у повідомлені прес-служби JKX.

Довідка enkorr

JKX Oil&Gas займається розвідкою і видобутком вуглеводнів в Україні, Угорщині й Словаччині. Основний її актив – українська СП «Полтавська газонафтова компанія» (ПГНК).

СП ПГНК — один із лідерів серед недержавних нафтогазовидобувних підприємств України. Сфера діяльності компанії – пошук, розвідка, видобуток і підготовка газу й нафти. Компанія має 6 ліцензій на експлуатацію в межах Полтавської області.

Обсяги видобутку газу ПГНК за дванадцять місяців 2021 року склали 196,9 млн куб. м, нафти й конденсату – 41,7 тис. тонн. З початку 2021 року компанія пробурила 2 нові свердловини, здійснила буріння 2 бічних стовбурів і провела 15 капітальних ремонтів свердловин.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти