У початок

АМКУ розгляне 31 заяву UPG на оренду ANP і «Авіас»

Антимонопольний комітет України на сьогоднішньому засіданні розгляне пакет із 31 заяви мережі UPG на надання дозволу на оренду автозаправних станцій під брендами ANP і «Авіас». Про це повідомляє АМКУ.

Йдеться зокрема про надання дозволів на набуття контролю ПП «Укрпалетсистем» над 31 АЗС шляхом оренди єдиних майнових комплексів, що належать 11-ти компаніям: ТОВ «Скай Проєкт», ТОВ «Вертікс-Молл», ТОВ «Перспектива Про», ТОВ «Євротрейд Експо», ТОВ «Імідж Еволюшн», ТОВ «Енджел Кепітал», ТОВ «Лайк Інвест», ТОВ «Альбіленд», ТОВ «Тарос Груп», ТОВ «Сорелла Оіл» і ТОВ «Жасмі-Трейд».

Нагадаємо, починаючи з вересня минулого року, АМКУ надавав UPG дозволи на оренду 518 АЗК, що працювали під брендами ANP й «Авіас». Також комітет погодив придбання ще 26-ти об’єктів.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти