У початок

Adnoc Gas підписує велику угоду про постачання СПГ з японською Japex

Новий газовий і СПГ-підрозділ Adnoc, Adnoc Gas, підписав п’ятирічний контракт на постачання скрапленого природного газу для Japan Petroleum Exploration (Japex). Про це повідомляє LNG Prime.

У заяві Adnoc Gas ідеться, що угода про постачання СПГ коштує від 450 до 550 млн доларів.

«Японія – один із найбільших і найважливіших енергетичних партнерів ОАЕ, і ми дуже раді зміцнити ці відносини завдяки цій угоді про постачання СПГ з Japex», — сказав Ахмед Алебрі, генеральний директор Adnoc Gas, у заяві.

«Ця угода зміцнює позиції Adnoc Gas як глобального партнера з експорту СПГ і підкреслює зростаючу глобальну присутність компанії, зокрема на азіатському ринку СПГ», — зазначив він.

Adnoc заснувала Adnoc Gas 1 січня, оскільки планує ще більше розширити свою міжнародну присутність на ринку.

На початку цього року Adnoc Gas підписала трирічну угоду на постачання СПГ з підрозділом французької TotalEnergies на суму до $1,2 млрд.

Після цього фірма підписала довгострокову угоду вартістю до $9 млрд на постачання СПГ для найбільшого державного нафтопереробного підприємства Індії Indian Oil.

Adnoc володіє 70% акцій Adnoc LNG, яка зараз виробляє близько 6 млн тонн СПГ на своїх підприємствах на острові Дас.

Окрім цього терміналу, Adnoc також працює над другим заводом для експорту СПГ в Аль-Рувайсі.

Згідно з даними Adnoc, LNG-термінал матиме дві ланки СПГ продуктивністю 4,8 млн тонн на рік, що збільшить потужність компанії з виробництва СПГ на 9,6 млн тонн на рік, оскільки він, мабуть, відповідає зростаючому глобальному попиту на природний газ.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти