21 червня після удару безпілотника була повністю зруйнована заправна станція WOG у місті Запоріжжя. Про це повідомив голова Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров.
З його слів, попередньо було поранено одну людину.



Нагадаємо, російські війська продовжують завдавати ударів по автозаправній інфраструктурі в прифронтових регіонах. 9 червня в Запоріжжі після ураження виникла пожежа на АЗК Parallel.
17 червня росіяни знищили АЗС у Тростянці на Сумщині. Раніше у Харківській області внаслідок російських атак нещодавно було пошкоджено одночасно щонайменше шість автозаправних станцій.
Коментарии
Войдите чтобы иметь возможность оставлять коментарии
Войти