російські окупанти завдали чергового удару по автозаправній станції у Сумах, повідомив очільник обласної військової адміністрації Олег Григоров.
«Ще одна атака по території автозаправної станції у Сумах. Пожежу, яка здійнялася після удару, вже ліквідували», – написав він на своєму telegram-каналі.
Попередньо, одну людину травмовано. Інші наслідки уточнюються.
Зазначимо, це вже друга атака ворога на АЗС за добу. Зранку російський безпілотник завдав удару по АЗС на околиці Сум. Тоді постраждало троє цивільних, які перебували на території.
Коментарии
Войдите чтобы иметь возможность оставлять коментарии
Войти